Telefon: 501-505-071     Email: izabela.klimek@op.pl
 
Witam serdecznie na stronie domowej hodowli piesków do towarzystwa DOMINATOR i zapraszam do jej obejrzenia.


Na zdjęciu ja, Whipper i Geyzer 
 
Trochę historii… 
 
    Nie pamiętam kiedy zaczęła się moja pasja do psów, ale miałam wtedy chyba 4 lata, kiedy to zaczęłam wychodzić na spacery z… pluszowym misiem - w obroży i na smyczy, niedługo potem pojawił się w domu czarny cocker spaniel, szczeniaczek, piesek wyjątkowo psotny, podobno bardzo gryzł mnie po piętach. Wiem, że od tamtej pory psy towarzyszyły mi już nieustannie. Przeważnie były to kundelki.
 
    W 1993 roku zdecydowaliśmy z mężem o zakupie naszego pierwszego rasowego psa. Była nią przepiękna suka rasy Doberman CHIMERA HELLOWEEN ur. 29.07.1993 roku. Chimera zdobyła wszystkie możliwe tytuły na wystawach w Polsce. CHIMERA CHELLOWEEN
 
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
 
MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA KLUBU
 
CHAMPION POLSKI 
 
ZWYCIĘZCA POLSKI 
 
KLUBOWY ZWYCIĘZCA POLSKI
    Od niej zaczęła się cała przygoda z hodowlą, wystawami, rywalizacją na ringach i nieopisaną satysfakcją z posiadania tak wspaniałej przedstawicielki tej rasy. Chimera odeszła od nas w wieku 8 lat. Później dołączyła do nas bardzo rezolutna sunia rasy sznaucer miniaturowy czarno-srebrny z tej samej hodowli - E’Urania Helloween ur. w 1997 roku, która jest z nami do dziś. Po nagłym odejściu Chimery minęło kilka lat zanim zdecydowaliśmy się na następnego psa- Cavaliera. Od tamtej pory pojawiły się u nas też inne rasy- Yoreczki i od niedawna Chihuahua i mało jeszcze znany Japan Chin. Mieszkamy razem w domku z ogródkiem. 
 
    Zafascynowani kynologią nie wyobrażamy już sobie aby iść przez życie bez obecności psów, wspaniale urozmaicają codzienność , a ich wierność, oddanie , miłość i wesołe merdanie ogonem pomaga w przezwyciężaniu codziennych trosk i smuteczków. 
 
    Chciałabym w tym miejscu podziękować Darkowi Malmonowi hodowla „Helloween” za dobre rady, fachową wiedzę i pomoc w wychowaniu pięknej dobermanki i sznaucerki, Agnieszce Baj z hodowli „Z Bajki Agnieszki” za suczki Yorkshire Terrier, hodowli „Lazur Duende” za malutką sunię Chihuahua, pani Dorocie Kasprzak hodowla „Akwamaryn” za śliczną przedstawicielkę rasy Japan Chin, oraz moim Rodzicom za dzielną opiekę nad hodowlą podczas naszych częstych nieobecności.